CK05BX331K KEMET
  • Part Number: CK05BX331K
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 330PF 200V 10% RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,463
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM