CCR05CG271FRV KEMET
  • Part Number: CCR05CG271FRV
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 270PF 200V 1% RADIAL
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE