CCR05CG222GR KEMET
  • Part Number: CCR05CG222GR
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 50V 2% RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 300
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS