CBR06C270J5GAC KEMET
  • Part Number: CBR06C270J5GAC
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 27PF 50V NP0 0603
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS