C9TS6MD5960AARX KEMET
  • Part Number: C9TS6MD5960AARX
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 96UF 440VAC RDL CAN
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK