C4AEOBW5400A3NJ KEMET
  • Part Number: C4AEOBW5400A3NJ
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 40UF 5% 900VDC RAD 4LD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 784
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"