C4AEOBW5120A3FJ KEMET
  • Part Number: C4AEOBW5120A3FJ
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 12UF 5% 900VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,039
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM