C44AFGP6200ZE0J KEMET
  • Part Number: C44AFGP6200ZE0J
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 200UF 5% 400VDC SCREW
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 181
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM