C430C154M1U5TA7200 KEMET
  • Part Number: C430C154M1U5TA7200
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.15UF 100V Z5U AXIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 5,009
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM