C350C225K5R5TA KEMET
  • Part Number: C350C225K5R5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2.2UF 10% 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 55
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK