C333C103J1G5TA KEMET
  • Part Number: C333C103J1G5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 10000PF 5% 100V C0G RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 225
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK