C330C104K5R5TA KEMET
  • Part Number: C330C104K5R5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.1UF 10% 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 680
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM