C322C470G1G5TA KEMET
  • Part Number: C322C470G1G5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 47PF 2% 100V C0G RADIAL
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE