C322C331JCG5TA KEMET
  • Part Number: C322C331JCG5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 330PF 500V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 454
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK