C322C102KDR5TA KEMET
  • Part Number: C322C102KDR5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 1KV X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 197
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM