C320C302JCG5TA KEMET
  • Part Number: C320C302JCG5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 3000PF 500V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 519
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"