C317C150J5G5TA KEMET
  • Part Number: C317C150J5G5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,617
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A