C317C102K2R5TA KEMET
  • Part Number: C317C102K2R5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 200V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 9,662
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK