C317C102K1G5TA KEMET
  • Part Number: C317C102K1G5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,742
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED