C316C104M5U5TA KEMET
  • Part Number: C316C104M5U5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 24,795
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE