C315C510JCG5TA KEMET
  • Part Number: C315C510JCG5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 51PF 500V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 502
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH