C315C330K1G5TA KEMET
  • Part Number: C315C330K1G5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 33PF 100V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 717
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"