C315C152M1U5TA KEMET
  • Part Number: C315C152M1U5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 100V Z5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,198
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH