C315C103M5U5TA KEMET
  • Part Number: C315C103M5U5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 10000PF 50V Z5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 28,772
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED