C315C100J1G5TA KEMET
  • Part Number: C315C100J1G5TA
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 10PF 100V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 6,507
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM