C274ACF5200WA0J KEMET
  • Part Number: C274ACF5200WA0J
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 20UF 5% 470VAC STUD
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"