C274AC35150SA0J KEMET
  • Part Number: C274AC35150SA0J
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP FILM 15 UF 5% 470 VAC MOTOR
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE