C1206C825K8RACTU KEMET
  • Part Number: C1206C825K8RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 8.2UF 10V X7R 1206
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 33,104
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V