C0805X103M4JAC7800 KEMET
  • Part Number: C0805X103M4JAC7800
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 10000PF 16V U2J 0805
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK