C0805C104K5RAC7210 KEMET
  • Part Number: C0805C104K5RAC7210
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 347,200
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"