C0805C104K5RAC7025 KEMET
  • Part Number: C0805C104K5RAC7025
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 24,569
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM