C0603X472K2REC7867 KEMET
  • Part Number: C0603X472K2REC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 4700PF 200V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"