C0603X222K5REC7867 KEMET
  • Part Number: C0603X222K5REC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM