C0603X222K5JACAUTO KEMET
  • Part Number: C0603X222K5JACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 50V U2J 0603
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM