C0603X103K8JACAUTO KEMET
  • Part Number: C0603X103K8JACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 10000PF 10V U2J 0603
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH