C0603C682M3JAC7867 KEMET
  • Part Number: C0603C682M3JAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 6800PF 25V U2J 0603
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"