C0603C333M3REC7867 KEMET
  • Part Number: C0603C333M3REC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM