C0603C331K5GACTU KEMET
  • Part Number: C0603C331K5GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 28,283
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"