C0603C331K1RACTU KEMET
  • Part Number: C0603C331K1RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 330PF 100V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 57,903
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM