C0603C330J5GACAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C330J5GACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 57,369
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F