C0603C330J2GACTU KEMET
  • Part Number: C0603C330J2GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 9,455
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM