C0603C273J5RAC7867 KEMET
  • Part Number: C0603C273J5RAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F