C0603C225K4PACTU KEMET
  • Part Number: C0603C225K4PACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2.2UF 16V X5R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 48,181
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F