C0603C223M3RACTU KEMET
  • Part Number: C0603C223M3RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.022UF 25V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 59,222
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM