C0603C223K5RACAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C223K5RACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 30,003
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM