C0603C223K3RACAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C223K3RACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.022UF 25V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 21,302
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM