C0603C222M5GECAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C222M5GECAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C0603C222M5GECAUTO KEMET
    C0603C222M5GECAUTO KEMET
    C0603C222M5GECAUTO is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0603C222M5GECAUTO is described as CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM