C0603C222J2REC7867 KEMET
  • Part Number: C0603C222J2REC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 200V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"