C0603C222J1GAC7867 KEMET
  • Part Number: C0603C222J1GAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 100V NP0 0603
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V