C0603C222F1GECAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C222F1GECAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C0603C222F1GECAUTO KEMET
    C0603C222F1GECAUTO KEMET
    C0603C222F1GECAUTO is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0603C222F1GECAUTO is described as CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"